NOC KUPAŁY - Superwizja rodzinna i związków partnerskich

Idź do spisu treści

Menu główne:

NOC KUPAŁY

NOC KUPAŁY
Zapraszamy do wspólnej zabawy, radości i atrakcji
      Noc Kupały, to wspaniała okazja do świętowania tego, co dzieci potrafią zrozumieć, czuć i doswiadczać - bliskości, miłości, beztroski, radości i kontaktu z rodzicami. Możemy im to dać, jednocześnie podając sie samemu tym rozkoszom.
      
     Podczas zabawy będziemy wysyłać w niebo swoje myśli o miłości. Dlatego rodzice z dziećmi przygotują lekki wianek, który poniesiony będzie przez balon w nieznanym kierunku. Być może ktoś, daleko odnajdzie ten wianek i odczyta zawarte w nim mysli. Może nam odpowie...
      Będziemy pletli wianki, które rzucimy na drzewo aby spełniły się nasze marzenia o miłości. Zachęcamy rodziców do przygotowania takich
 materiałów, dzieki którym uda sie stworzyć podczas zabawy najpiękniejsze wianki dla swoich dzieciaków.
      Zabawa będzie odbywała sie w ogrodzie, baz wzgledu na pogodę. Dlatego zachęcamy do przygotowania się na ewentualne warunki (kocyk, parasol, kurtka, patyk do pieczenia kiełbasy,  lub inne przedmioty ułatwiające życie ). 
     Zapraszamy do wspólnego ogniska, na którym dzieci będą mogły upiec kiełbasę lub coś innego, na co pozwola im rodzice.

Będą zabawy, konkursy, tańce i swawola....  dajmy dziecimo radość świętowania na wesoło. kiedy dorosną, bedą miały wystarczajaco duzo świętowania różnych koszmarów i nadętych rocznic. Dziś sami może też przypomnimy sobie, jak to jest swiętować miłość, radość i beztroskę.

Zabawa zacznie sie 21 czerwca o godzinie 20.00, 
w Przedszkolu 22 w Sosnowcu, przy ulicy Hutniczej 3.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego